CSS Winner Award CSS Light Award CSS Awards
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
prodir es2

prodir®Artykuły piśmiennicze

Artykuły piśmiennicze prodir® to nie tylko świetnie wyprodukowane i zdobywające wiele międzynarodowych nagród długopisy reklamowe. To również instrumenty spełniające najsurowsze kryteria wymagającego rynku, kładącego coraz większy nacisk na ochronę środowiska i odpowiedzialność społeczną.

To nie tylko gadżet reklamowy. Już na etapie projektowania osiąga stan równowagi pomiędzy prostotą i funkcjonalnością wyrażając charakterystyczny styl. Każdy projektowany przedmiot posiada duszę, każdy jest wyjątkowy.

KażdyInstrument piśmienniczy

… projektowany jest z przywiązaniem do szczegółów. Gwarantuje to jego niepowtarzalny design. Kunszt projektantów został wielokrotnie doceniony na największych, światowych konkursach, w tym Red Dot Award.

Red Dot Design Award 2013
iF Product Design Award 2013
The Promotional Gift Award 2011
The Promotional Gift Award 2011
The Promotional Gift Award 2008
prodir wymienialny wkład

Odkryj bogactwo wyrazuTwojej firmy

Każdy długopis można skomponować dobierając spośród wielu rodzajów wykończeń, wersji kolorystycznych oraz elementów dodatkowych. Stwórz instrument charakterystyczny dla twojej firmy a prodir® go wykona. Stwórz swój prodir®.

Dobry design jest zawsze najlepszym sposobem na rozpoczęcie dobrej historii.

Długopisy reklamowe prodir. Niektóre mają być prowokacyjne i uderzające, podczas gdy inne są bardziej konserwatywne i subtelne – instrumenty do pisania prodir nie tylko muszą dobrze pisać, ale także muszą wyglądać autentycznie. Muszą oferować coś nowego i świeżego raz za razem.

Zapytaj o wycenę

Artykuły piśmiennicze prodir
4.83 punktów
6 głosów