Agencja Reklamowa Toruń http://aplauz.media.pl Ubieramy marki w najlepsze kreacje Sun, 24 Jun 2018 22:05:38 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.6 Strona internetowa AMC http://aplauz.media.pl/blog/strona-internetowa-amc http://aplauz.media.pl/blog/strona-internetowa-amc#respond Tue, 13 Jun 2017 17:09:25 +0000 http://aplauz.media.pl/?p=3843 Post Strona internetowa AMC pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>

Firma AMC zleciła naszej agencji odświeżenie swojego wizerunku w sieci.

Głównym założeniem było zaprojektowanie i wdrożenie nowej wersji serwisu www internetowego, z obszernym katalogiem produktowym i intuicyjną strefą dla klientów firmy.

Post Strona internetowa AMC pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
http://aplauz.media.pl/blog/strona-internetowa-amc/feed 0
Miły początek współpracy http://aplauz.media.pl/blog/mily-poczatek-wspolpracy http://aplauz.media.pl/blog/mily-poczatek-wspolpracy#respond Fri, 21 Apr 2017 19:03:30 +0000 http://aplauz.media.pl/?p=3826 Z radością powitaliśmy w gronie naszych klientów firmę NOVA TRADING, dla której zrealizowaliśmy zamówienie na długopisy reklamowe prodir. Wybór tego typu gadżetów reklamowych jest kierowany nie tylko gronem odbiorców ale również wysoką pozycją firmy wśród największych graczy branży metalowej. Wybrali to co najlepsze. Przygotowane modele to DS8 oraz DS6.     DS8: Wraz z nowym […]

Post Miły początek współpracy pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Z radością powitaliśmy w gronie naszych klientów firmę NOVA TRADING, dla której zrealizowaliśmy zamówienie na długopisy reklamowe prodir. Wybór tego typu gadżetów reklamowych jest kierowany nie tylko gronem odbiorców ale również wysoką pozycją firmy wśród największych graczy branży metalowej. Wybrali to co najlepsze. Przygotowane modele to DS8 oraz DS6.

 

 

DS8: Wraz z nowym DS8, Prodir nadaje współczesną interpretację trójkątnego kształtu pióra. W trakcie pisania za pomocą tego długopisu szybko staje się oczywiste, że ergonomia i funkcjonalność wyraźnie dominowały podczas projektowania.

 

DS6: Dobrze zaprojektowana powierzchnia dąży do ergonomicznej perfekcji. Możesz poczuć się jak cudownie mieści się w dłoni. Udana kombinacja przycisku z lekko zakrzywionym klipsem, który jest zamontowany jak siodło na wypukłej obudowie… zapewnia wyraźny akcent. Starannie wybrane kolory trendu uzupełniają klasyczny zakres kolorów.

Post Miły początek współpracy pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
http://aplauz.media.pl/blog/mily-poczatek-wspolpracy/feed 0
Jack Potato – identyfikacja wizualna http://aplauz.media.pl/blog/jack-potato-identyfikacja-wizualna http://aplauz.media.pl/blog/jack-potato-identyfikacja-wizualna#respond Fri, 08 Jul 2016 14:14:13 +0000 http://aplauz.media.pl/?p=3750 A gdyby zjeść dobrze? Opracowaliśmy logotyp i materiały reklamowe nowego miejsca na mapie Torunia. Mowa o restauracji Jack Potato. Całość prezentuje się zgrabnie, prawda?

Post Jack Potato – identyfikacja wizualna pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
A gdyby zjeść dobrze?

Opracowaliśmy logotyp i materiały reklamowe nowego miejsca na mapie Torunia. Mowa o restauracji Jack Potato. Całość prezentuje się zgrabnie, prawda?

materiały reklamowe Jack Potatoszyld reklamowyoklejenie witryny

Post Jack Potato – identyfikacja wizualna pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
http://aplauz.media.pl/blog/jack-potato-identyfikacja-wizualna/feed 0
Anakonda 2016 Toruń (07.06.2016) http://aplauz.media.pl/blog/anakonda-2016-torun-07-06-2016 http://aplauz.media.pl/blog/anakonda-2016-torun-07-06-2016#respond Tue, 07 Jun 2016 22:54:46 +0000 http://aplauz.media.pl/?p=3712 Post Anakonda 2016 Toruń (07.06.2016) pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>

W związku z wydarzeniem Anakonda 2016 w Toruniu postanowiliśmy dzisiejszy dzień potraktować jako taką odskocznię od pracy:)

Post Anakonda 2016 Toruń (07.06.2016) pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
http://aplauz.media.pl/blog/anakonda-2016-torun-07-06-2016/feed 0
Katalogi produktowe KONAL http://aplauz.media.pl/blog/katalogi-produktowe-konal http://aplauz.media.pl/blog/katalogi-produktowe-konal#respond Fri, 02 Oct 2015 21:03:11 +0000 http://aplauz.media.pl/?p=3423 Podjęliśmy się zaprojektowania katalogów produktowych Fabryki okien KONAL. Całość ze względu na główne grono odbiorców z krajów skandynawskich musiała zostać zaprojektowana z nutą nowoczesności. Skandynawowie preferują wydawnictwa raczej w minimalistycznych ramach. Modernistyczny styl wydawnictwa eksponuje cechy charakterystyczne produktów w sposób wyjątkowo estetyczny. Łączy w sobie nowoczesność z klasyką, przepełniony jest surowością. Geometryczne kształty i czarne […]

Post Katalogi produktowe KONAL pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Podjęliśmy się zaprojektowania katalogów produktowych Fabryki okien KONAL. Całość ze względu na główne grono odbiorców z krajów skandynawskich musiała zostać zaprojektowana z nutą nowoczesności. Skandynawowie preferują wydawnictwa raczej w minimalistycznych ramach. Modernistyczny styl wydawnictwa eksponuje cechy charakterystyczne produktów w sposób wyjątkowo estetyczny. Łączy w sobie nowoczesność z klasyką, przepełniony jest surowością. Geometryczne kształty i czarne słowa na białym papierze cechują wydawnictwo KONAL. Wydawnictwo uszlachetnione tylko foliowaniem mat Soft-skin powstało w kilku wersjach językowych.

Katalogi produktowe KONAL

Katalog KONAL

konal-03

Katalog produktowy KONAL

Post Katalogi produktowe KONAL pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
http://aplauz.media.pl/blog/katalogi-produktowe-konal/feed 0
Małe Corporate Identity PRINTOMANIA http://aplauz.media.pl/blog/male-corporate-identity-printomania Wed, 19 Aug 2015 20:41:55 +0000 http://aplauz.media.pl/?p=3325 Opracowaliśmy logotyp oraz nakreśliliśmy kierunek Corporate Identity drukarni PRINTOMANIA. Głównym produktem firmy są nadruki UV na podłożach materiałowych, oprawiane w sposób typowy dla malowideł olejnych. Już na etapie brief’u określono kolorystykę jako maksymalnie urozmaiconą w tonacji możliwie jak najbardziej nasyconej. Typografia miała licować z nowoczesną technologią reprodukcyjną i innowacyjnym, w pełni automatyczny system sprzedażowym. Innymi […]

Post Małe Corporate Identity PRINTOMANIA pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Opracowaliśmy logotyp oraz nakreśliliśmy kierunek Corporate Identity drukarni PRINTOMANIA. Głównym produktem firmy są nadruki UV na podłożach materiałowych, oprawiane w sposób typowy dla malowideł olejnych. Już na etapie brief’u określono kolorystykę jako maksymalnie urozmaiconą w tonacji możliwie jak najbardziej nasyconej. Typografia miała licować z nowoczesną technologią reprodukcyjną i innowacyjnym, w pełni automatyczny system sprzedażowym. Innymi słowy, miała być prosta i nowoczesna. Stworzyliśmy zatem znak graficzny z drobnym akcentem charakterystycznym dla prac malarskich. Logotyp opcjonalnie może być uzupełniony przyrostkiem „.pl” tworząc tym samym adres internetowy i używany w zależności od funkcji jego promocyjnego zastosowania.

 

 

 

Logotyp czarno-biały

 

 

 

Znak graficzny kolorowy

 

 

 

budowa znaku graficznego

 

 

 

 

wizualizacja na stronie internetowej

 

wizualizacja na wydruku

 

znak graficzny jako element dekoracyjny

 

umiejscowienie na pojeździe

Post Małe Corporate Identity PRINTOMANIA pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Nasze zdjęcia na National Geographic http://aplauz.media.pl/blog/nasze-zdjecia-na-national-geographic Sun, 03 May 2015 12:25:51 +0000 http://aplauz.media.pl/?p=3295 Z radością informujemy, że od wczoraj nasze zdjęcia makro można oglądać na stronach National Geographic. No cóż, nie samą pracą człowiek żyje 🙂

Post Nasze zdjęcia na National Geographic pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Z radością informujemy, że od wczoraj nasze zdjęcia makro można oglądać na stronach National Geographic. No cóż, nie samą pracą człowiek żyje 🙂

National geographic website

 

Pająk

Post Nasze zdjęcia na National Geographic pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Nowe logo FOREST http://aplauz.media.pl/blog/nowe-logo-forest Wed, 29 Apr 2015 19:37:06 +0000 http://aplauz.media.pl/?p=3284 Poproszono nas o zmianę wizerunku hurtowni budowlanej FOREST. Opracowaliśmy znak graficzny do istniejącej nazwy, która nie do końca nawiązuje do profilu działalności. Wykorzystane elementy stanowią pewien pomost pomiędzy nazwą a profilem działalności. Sam motyw daje bardzo szerokie możliwości wykorzystania na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych. To dobry kierunek.

Post Nowe logo FOREST pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Poproszono nas o zmianę wizerunku hurtowni budowlanej FOREST. Opracowaliśmy znak graficzny do istniejącej nazwy, która nie do końca nawiązuje do profilu działalności. Wykorzystane elementy stanowią pewien pomost pomiędzy nazwą a profilem działalności. Sam motyw daje bardzo szerokie możliwości wykorzystania na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych. To dobry kierunek.

Post Nowe logo FOREST pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Folia 3M, druk lateksowy http://aplauz.media.pl/blog/folia-3m-druk-lateksowy Tue, 28 Apr 2015 16:15:56 +0000 http://aplauz.media.pl/?p=3264 Dziś mieliśmy przyjemność wypróbować folię 3M zadrukowaną lateksowo. Druk lateksowy jest trwalszy od ekosolwentowego i nie wymaga kilkudniowego suszenia. Pozwala uniknąć kosztownego laminowania (w celu ochrony przed płowieniem pod wpływem promieniowania UV). Folia tworzy efekt półmatu i może się podobać. Folia wylewana, kanalikowa 3M jest z rodzaju tych wybaczających drobne niedociągnięcia, podobnie jak ORACAL Rapid […]

Post Folia 3M, druk lateksowy pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Dziś mieliśmy przyjemność wypróbować folię 3M zadrukowaną lateksowo. Druk lateksowy jest trwalszy od ekosolwentowego i nie wymaga kilkudniowego suszenia. Pozwala uniknąć kosztownego laminowania (w celu ochrony przed płowieniem pod wpływem promieniowania UV). Folia tworzy efekt półmatu i może się podobać. Folia wylewana, kanalikowa 3M jest z rodzaju tych wybaczających drobne niedociągnięcia, podobnie jak ORACAL Rapid Air jest dedykowana do przetłoczeń. Efekt widać na załączonych zdjęciach.

Post Folia 3M, druk lateksowy pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Responsywna strona internetowa BOUTIQUE http://aplauz.media.pl/blog/responsywna-strona-internetowa-boutique Fri, 24 Apr 2015 11:24:56 +0000 http://aplauz.media.pl/?p=3245 Kilka zeszłych dni spędziliśmy na wdrożeniu strony responsywnej BOUTIQUE Outlet Toruń. Z założenia, głównym kanałem informacyjnym BOUTIQUE ma być Facebook ze względu na grono odbiorców oraz bardzo sprawnie działający system dodawania postów i zdjęć. Zdjęcie może być zatem wykonane za pomocą smartfona więc nie trzeba go ściągać, obrabiać, wrzucać na stronę itd. Dotychczas to odwrotny […]

Post Responsywna strona internetowa BOUTIQUE pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>
Kilka zeszłych dni spędziliśmy na wdrożeniu strony responsywnej BOUTIQUE Outlet Toruń. Z założenia, głównym kanałem informacyjnym BOUTIQUE ma być Facebook ze względu na grono odbiorców oraz bardzo sprawnie działający system dodawania postów i zdjęć. Zdjęcie może być zatem wykonane za pomocą smartfona więc nie trzeba go ściągać, obrabiać, wrzucać na stronę itd. Dotychczas to odwrotny kierunek dominował w naszych realizacjach. Strona została tak opracowana by czytała wpisy z Facebook’a i publikowała je na stronie internetowej. Zaletą tego rozwiązania jest również pełna ingerencja w wygląd postów oraz możliwość automatycznego „zasysania” nowinek ze fanpage’ów producentów. Podsumowując … strona internetowa stała się w 100% bezobsługowa.

Zobacz jak to działa w praktyce: ZARA Outlet Toruń

 

Strona responsywna

Post Responsywna strona internetowa BOUTIQUE pojawił się poraz pierwszy w Agencja Reklamowa Toruń.

]]>