Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
image

Kompleksowa obsługa DSR Catarin, jednego z liderów branży wyburzeniowej.

Obsługę DSR Catarin rozpoczęliśmy od opracowania logotypu charakterystycznego dla branży wyburzeniowej. Na szczególną naszym zdaniem uwagę zasługuje fakt, że trudno w tego typu działalności doszukać się elementów, którym estetycznie nadalibyśmy miano ładnych. Sprawiło to, że każdy element musiał zostać bardzo dokładnie przeanalizowany, przemyślany i skomponowany.

DSR Catarin - logo

Elementem przewodnim znaku stało się połączenie typografii z ramieniem maszyny charakterystycznej dla wyburzeń mechanicznych. Całość zamknęliśmy w okręgu by łatwiej komponowało się to na wszelkich materiałach reklamowych.

Strona internetowa DSR Catarin

Strona główna Podstrona serwisu

Serwis DSR Catarin już niedługo po utworzeniu został bardzo ciepło przyjęty na kilku międzynarodowych konkursach przeznaczonych dla twórców stron internetowych. Już same nominacje do „strony dnia”, przy tak potężnej konkurencji stały się dla nas nie lada osiągnięciami!

http://www.cssdesignawards.com/
CSS Winner logo
CSS Awards
Zobacz serwis DSR Catarin
DSR Catarin - Siarkopol Gdańsk

Kalendarze

Coroczne wysiłki wieńczą kalendarze ściśle związane z mijającym rokiem. Z tą myślą zorganizowana została sesja fotograficzna w lubelskiej cementowni CEMEX, w której DSR Catarin wraz z PPHU CLASSIC realizowali również wyburzenia pirotechniczne. Nad całością prac zdjęciowych czuwał znakomity fotograf – Marcin Kańtoch.

DSR Catarin - kalendarz detal

Dokumentacja filmowa

Luty 2014 r. to miesiąc, w którym w cementowni CEMEX miały miejsce wyburzenia strzałowe. Prace były rozłożone na okres czterech dni.

Do realizacji dokumentacji wykorzystaliśmy 5 zestawów nagrywających, oraz liczne zdjęcia lotnicze. Umożliwiło to zgromadzenie materiału na montaż pięciu filmów dokumentujących realizację.

Zobacz więcej filmów na YouTube