CSS Light Award CSS Awards
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
image

Rowery elektryczne A2B

Kompleksowe wsparcie internetowe producenta rowerów elektrycznych A2B.

Serwis internetowy A2B
A2B logo

Ekskluzywne rowery elektryczne wymagają odpowiedniej oprawy marketingowej. Podjęliśmy współpracę z A2B Poland, producentem tych pojazdów. W jej ramach wykonaliśmy między innymi serwis internetowy firmy. Szata graficzna strony utrzymana w minimalistycznym stylu koresponduje z designem oferowanych produktów. Serwis wykorzystuje nowinki HTML5 oraz CSS3. Dzięki nim, mogliśmy posunąć się o kolejny krok dalej w projektowaniu stron internetowych. Serwis został stworzony jako responsywny (dopasowujący się również do urządzeń mobilnych).

A2B Detail photo
A2b Allegro

Chcąc wykorzystać wszelkie możliwości dotarcia do potencjalnego odbiorcy przygotowaliśmy szablony aukcji Allegro. W zasadzie służy ona jako część reklamowa, która przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych zapewnia pokaźną oglądalność.

A2B KUO

Sieci społecznościowe

A2B Facebook official

Całość została powiązana z serwisami społecznościowymi co w czasach obecnych stało się standardem w naszych realizacjach. Aplauz Agencja Reklamowa dodatkowo wspiera wiele innych działań marketingowych firmy A2B Poland, to przykład symbiozy i kooperacji w najlepszym wydaniu!

Katalog reklamowy A2B
A2B Ferber Lifestyle
Rowery elektryczne A2B
4.81 punktów
37 głosów