CSS Light Award CSS Awards
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
image

Strona internetowa Piotr Krępeć

Gitarzysta akustyczny fingerstyle, uznany przez magazyn Top Guitar 'objawieniem i wielką nadzieją polskiej gitary'

W jego kompozycjach można odnaleźć całe bogactwo środków artystycznego wyrazu. Ponad nimi zawsze górują jednak wysublimowane połączenia dźwięków i minimalizm, który twórca w swojej muzycznej wypowiedzi ceni ponad wszelką miarę.

piotrkrepec.com
fot. Marek Zawrotny
fot. Marek Zawrotny

ResponsywnaStrona internetowa

Strona internetowa piotrkrepec.com, w związku z gronem odbiorców zagranicznych, częściej korzystających z urządzeń mobilnych powstała jako responsywna. Dopasowuje się zatem zarówno do ekranów komputerów stacjonarnych jak i smartfonów zapewniając przyjazną obsługę. W chwili obecnej Aplauz wykonuje niemal wyłącznie tego typu serwisy.

Piotr Krępeć - strona responsywna

KolorystykaStrony internetowej

Strona internetowa opracowana na bazie tylko dwóch kolorów koresponduje z okładką płyty. Trzymanie się niezbyt rozbudowanej palety nadało też eleganckiego wyglądu.

Kolorystyka - niebieski
Kolorystyka - czarny

CzęśćSprzedażowa

Strona jest przygotowana w sposób maksymalnie upraszczający zakup oraz pobieranie plików muzycznych. Proces zakupowy ograniczony został do 3 kroków.

Element w pełni konfigurowalny od strony zaplecza zapewnia pełną kontrolę nad sprzedażą. Komponent oferuje również zestawienia oraz statystyki.

Okładka CD
Strona internetowa

Odwiedź stronę i posłuchaj ciekawych kompozycji Piotra

Strona internetowa Piotr Krępeć
4.69 punktów
16 głosów