Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń

Aplauz Agencja Reklamowa

Aplauz to skuteczna i kreatywna agencja reklamowa z siedzibą w Toruniu, której doświadczenie budowane jest od 2001 roku. Początkowo działaliśmy jako autorskie studio graficzne, zajmując się wąsko rozumianą sferą projektową, jednakże zyskane przez nas w tym czasie wielostronne doświadczenia dały nam wszelki niezbędny potencjał do rozszerzenia działalności na inne obszary. I tak pojawiły się pierwsze zlecenia na gadżety reklamowe, systemy identyfikacyjne, kolejne samodzielnie wyklejone przez nas pojazdy zaczęły poruszać się po krajowych i europejskich drogach i ze studia stricte graficznego, Aplauz stał się nowoczesną agencją reklamową, dostarczającą dziś niemal każdego rozwiązania marketingowego w zakresie ATL (internet, telewizja, prasa, outdoor) oraz BTL (indoor, opakowania i in.).

Choć nie jesteśmy drukarnią to dzięki naszej wiedzy wytypowaliśmy te najlepsze w branży, a wypracowane rabaty sprawiły, że gwarantujemy naszym odbiorcom ceny produkcyjne.
Realizacje agencji reklamowej Aplauz są bardzo pozytywnie przyjmowane zarówno przez klientów jak i jurorów konkursów międzynarodowych, w których cyklicznie bierzemy udział. Są też wysoko cenione w prasie specjalistycznej – wszystko to daje nam dodatkową siłę do dalszego działania i doskonalenia się. Na obecną markę pracowaliśmy długo, dając z siebie to, co najlepsze, najbardziej twórcze i przełożyło się to z sukcesem na wiele długoletnich relacji biznesowych, które udało nam się do tej pory zawrzeć. Myślimy, że to najbardziej obiektywna miara dotychczasowych dokonań AR Aplauz! Mamy nadzieję, że wszystko to jest wystarczającym przyczynkiem i rekomendacją, by nawiązać z nami współpracę, do czego serdecznie Państwa zachęcamy i zapraszamy!

Identyfikacja wizualnabranding

Naszą specjalizacją jest branding. Tworzymy spójne stylistycznie i przemyślane systemy identyfikacji wizualnej.

Projekt / drukpoligrafia

Projektujemy katalogi, raporty roczne, broszury, opakowania oraz książki. Zajmujemy się też ich realizacją.

Stronyinternetowe

Dostarczamy nietuzinkowe i nowatorskie (zgodnie ze zmieniającymi się trendami) rozwiązania graficzne stron www. Serwisy realizujemy kompleksowo, od projektu przez wdrożenie, na ich pozycjonowaniu kończąc.

Outdoorsamochody

Projektujemy oraz realizujemy nawet najbardziej niesamowite designerskie cuda. Między innymi dlatego, że rodzynkami zajmuje się wielokrotny mistrz świata w oklejaniu – Piotr Ciński, ale przede wszystkim z tej przyczyny, że stanowi to również naszą wielką pasję.

Gadżetyreklamowe

W tej dziedzinie współpracujemy z największymi dostawcami upominków reklamowych na rynku, bądź też samodzielnie je importujemy, co jest o tyle korzystne dla klienta, że gwarantuje mu to naprawdę dużą elastyczność cenową.

Fotografiaproduktowa

Każdy projekt wymaga oparcia na dobrze dopasowanych do jego charakterystyki zdjęciach. W AR Aplauz sami wykonujemy zdjęcia produktowe do większości kampanii, co zdecydowanie skraca czas ich realizacji i finalizacji. Tym samym dajemy naszym klientom gwarancję najwyższej jakości, oraz pewność, że tak opracowany pakiet będzie ex post tworzył harmonijną, zwartą logistycznie całość. Uważamy, że to niezmiernie ważki argument i nasz atut, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy z AR Aplauz!

W jednym miejscu jesteś w stanie zorganizować większość materiałów marketingowych swojej firmy. Masz gwarancję najwyższej jakości oraz pewność, że wszystkie realizacje będą tworzyły harmonijną całość. To bardzo ważne, zatem warto skorzystać na współpracy z Aplauz.

Nagrody / nominacje / wyróżnienia

Jesteśmy dumni, że zgromadziliśmy wokół siebie tak wiele firm. To dla nich zrobiliśmy rzeczy, które zostały docenione w kilku międzynarodowych konkursach.

4x SOTD
1x SOTM
1x SMA

Best CSS Award

1x Nomination

CSS Winner

1x FOTD

CSS Light

3x Nomination

CSS FOX

2x SOTM

Design Nominees

1x Nomination

CSS Awards

Mówią o nas

Przemysław Kozak / Sphere On Cord

… Głównymi kryteriami, które zaważyły na zainicjowaniu wspólnych działań z zakresu projektowania, to oprócz sympatycznego usposobienia Pana Ireneusza, były profesjonalne projekty, terminowość i przystępna cena za usługi. Z pełnym przekonaniem śmiem twierdzić, iż szeroki wachlarz umiejętności, kreatywność i niebywałe poczucie estetyki plasują Pana Mazura w gronie czołowych grafików w kraju …

Anna Andrejuk / Pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Promocji Gospodarczej Olsztyn

… Pan Ireneusz Mazur służył profesjonalnym doradztwem, wykazał się dużym zaangażowaniem i kreatywnością przy tworzeniu powyższych materiałów promocyjnych. Kalejdoskop Gospodarczy Miasta Olsztyn jak i Oferta inwestycyjna Miasta Olsztyn spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród zainteresowanych oraz otrzymały wysokie oceny w kategorii profesjonalizmu …

Patrice Thiriez / Partenium Ltd

… Ireneusz Mazur, au cours de notre collaboration, a fait preuve d’un très grand professionnalisme, d’un sérieux et d’un investissement personnel exceptionnels. Son esprit d’initiative, son sens du travail d’équipe, sa bonne humeur et son amour du travail bien fait ont largement contribué au bon déroulement de notre projet. L’alliance de son sérieux et de son excellent sens de l’organisation, avec ses qualités graphiques et créatives, ont été un atout majeur pour l’accomplissement du projet.Au nom de toute l’équipe de Partenium, je tenais à remercier Ireneusz Mazur qui a fait un excellent travail à nos cotés.Je souhaite vivement qu’Ireneusz trouve très vite un travail pour lequel, j’en suis certain, son investissement sera total …

Piotr Filipowicz / MDK

… Profesjonalizm firmy Apláuz wyraża się nie tylko w wysokiej jakości produktów i krótkim czasie realizacji zleceń, ale też kreatywnym, świeżym podejściu do pracy co owocuje, bardzo dla nas ważną, oryginalnością tak trudną do osiągnięcia na nasyconym rynku reklamy …

Paweł Dybowski / CERAZIT Polska

… Chciałbym powiedzieć, że bardzo mi się podoba sposób załatwienia przez Pana zaistniałej sytuacji. Jeżeli mielibyście nowy asortyment to proszę o informację. Na pewno będę jeszcze u Państwa kupował gadżety dla klientów.

Jesteś ciekaw, co możemy dla Ciebie zrobić?
Zadzwoń do nas 56 477 08 86, 506 00 00 20 lub napisz [email protected]

Dziękujemy za zaufanie!