Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
image

Copernicus Toruń Hotel

Opracowaliśmy całe obrandowanie nowego miejsca spotkań biznesowych Copernicus Toruń Hotel ****

Wszystkie wydawnictwa realizowane dla Copernicus Toruń Hotel były projektowane i wdrażane bez specjalnych ograniczeń finansowych. Mogliśmy więc sobie pozwolić na dużo swobodniejszy niż to ma miejsce zwyczajowo dobór form i sposobów realizacji przedsięwzięcia. Dostaliśmy możliwość wykorzystania najróżniejszych technik poligraficznych, do dyspozycji mieliśmy wszelkiego rodzaju foliowanie, lakierowania punktowe UV, wykrojniki, tłoczenia itp. Pokrótce – dano nam sposobność materializacji projektu w standardzie pięciogwiazdkowym. Udało się , co przyznajemy z obopólną satysfakcją!

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

Nie wolno zapominać, że jednym z elementów wspierających wszelkiego rodzaju akcje marketingowe są upominki reklamowe. Dyrekcja dba o dobre relacje biznesowe zapewniając swoim klientom różne prezenty. Możemy zatem doszukać się drobiazgów typu zapałki reklamowe, poprzez vouchery na luksusowych kompletach ręczników kończąc. Te wszystkie zabiegi sprawiają, że każdy z odwiedzających to miejsce czuje się wyjątkowo.

Ulotki promocyjne 2DL
Wizualizacja hotelu

Restauracja SFERA - Luksus i bezkompromisowość

Doskonała kuchnia Sebastiana Krauzowicza pieści podniebienia od samego początku istnienia hotelu. Restauracja Sfera również otrzymała stosowne, najwyższej jakości elementy identyfikacyjne.

Odwiedzający napotka tu podkładki na stoły z niebiańską mapą okolicznych atrakcji Torunia. Dzieci, czekając na realizację zamówienia zajęte zostaną przygotowanymi specjalnie dla nich łamigłówkami i kolorowankami, opracowanymi przez nas specjalnie dla Copernicusa. Menu w formie wielkich kart ręcznie wykonywanych doskonale koresponduje z ogromnym i ekskluzywnym wnętrzem restauracji.

Szeroki wachlarz kart menu

Szeroki wachlarz kart menu

Wszystkie materiały wykonane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Bar ECLIPSE

Miejsce, w który warto przysiąść na chwilę lub dwie. Szeroki wybór trunków oraz chęć ich urozmaicenia wymaga częstej aktualizacji menu. Tu wybór padł na karty w formie stożkowej harmonijki. Taki sposób łamania pozwolił na wygospodarowanie bocznych zakładek, które informują o rodzaju asortymentu. Całość została zabezpieczona przed zawilgoceniem foliowaniem matowym, dodającym prestiżu i elegancji wydawnictwu.

Ale ECLIPSE to nie tylko alkohol. W ofercie znajduje się również szeroki wybór wód mineralnych. Asortyment rozpoczynają wody Cisowianka Perlage i wędrują poprzez wody z okolic Japonii, by swoją drogę zakończyć na norweskiej wodzie artezyjskiej VOSS. Taki asortyment wymagał stworzenia nietypowego menu. Oferta zatem została nadrukowana na przeźroczystą pleksi. Każdy klient od samego początku wie, że może spodziewać się czegoś wyjątkowego.

Menu ECLIPSE

Club&Lounge STARS*

W przypadku klubu Stars* nasza rola ograniczyła się do zaprojektowania jego logotypu. Oprawy graficzne imprez muzycznych realizują specjaliści z branży muzycznej. Wynika to w głównej mierze z ich bogatego doświadczenia w tej dziedzinie oraz konieczności natychmiastowej reakcji na zmiany w planach wydarzenia. Należy wspomnieć, zaprojektowane przez nas logo że doskonale komponuje się z wszelkiego rodzaju wydawnictwami i publikacjami. Odbieramy to jako obiektywny wyznacznik sukcesu, jest to dla nas bardzo satysfakcjonujące.

Zaproszenie sylwestrowe