CSS Light Award CSS Awards
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń
image

Z dumą przedstawiamy system identyfikacji wizualnej opracowany dla SST Niewczas.

Oczekiwania klienta jak również analiza konkurencji doprowadziły do opracowania dwukolorowego logotypu opartego na symbolu truskawki i czcionki szeryfowej. Wykorzystana typografia stała się również przewodnia na wszystkich materiałach reklamowych. Logotyp posiada wersje negatywowe, jednokolorowe jak i wersja pozioma do zastosowania na nośnikach, na których innej możliwości po prostu nie ma.

Niewczas logo

Niewątpliwie smaku dodaje ręcznie nakreślony krajobraz, który przewija się przez wszystkie materiały reklamowe nadając im spójności.

motyw przewodni identyfikacji
Rollup 80x200
kubek reklamowy

Gadżety reklamowe

Logotyp świetnie się prezentuje na gadżetach reklamowych. Użycie jedynie dwóch kolorów korzystnie wpływa na poziom cenowy a więc oszczędności można przeznaczyć na zdobienie wewnątrz kubka. Takie nietypowe oznakowanie wygląda bardzo ciekawie.

Identyfikacja firmy to zwłaszcza poligrafia

Wszystkie wydawnictwa, a jest ich 5, posiadają w miarę zbliżoną szatę graficzną. Katalogi są podzielone na wersje dla odbiorców indywidualnych oraz hurtowych. Opracowane zostały również poradniki ochrony roślin. Te ostatnie mają charakter czysto informacyjny.

Ze względu na różne ilości odmian dostępne w dystrybucjach hurtowych i detalicznych, odpowiednie wydawnictwa różnią się od siebie nie tylko formatem ale i gramaturą papieru, na której zostały wydane. Całość jest mimo to stylistycznie dopasowana.

Katalog
Katalog
Katalog
Katalog
Szkółka Sadzonek Truskawek Niewczas
4.81 punktów
26 głosów