RUBINOVA
Rubin w otoczeniu zieleni
Kompleksowa obsługa reklamowa inwestycji deweloperskiej

Branding inwestycji deweloperskiej

W agencji reklamowej wyznajemy zasadę, że każda inwestycja jest wyjątkowa i zasługuje na niepowtarzalną oprawę reklamową. Tak też było w przypadku „Rubinova”, nowoczesnego budynku mieszkalnego usytuowanego na toruńskim Rubinkowie.

„Rubinova” to budynek składający się z wysokiej jakości mieszkań o różnych metrażach. Atutem tej inwestycji jest jej doskonałe położenie, zapewniające mieszkańcom łatwy dostęp do wszystkich punktów usługowych i handlowych.

Zastosowane narzędzia reklamowe

W naszej agencji dokładnie przemyśleliśmy, jak najlepiej przedstawić inwestycję „Rubinova” i jej atuty. Nazwę wyłoniono w trakcie konkursu na Facebook. My stworzyliśmy logo, ustaliliśmy kolorystykę i typografię, które nadają spójność wszystkim materiałom reklamowym. W oparciu o aktualne plany architektoniczne stworzyliśmy wyszukiwarkę graficzną, dzięki której klienci mogą łatwo znaleźć interesujące ich mieszkanie.

#857f77
#ffffff
#ab1639
#3c3c3b

Strona internetowa

Strona internetowa „Rubinova” jest w pełni responsywna, co oznacza, że można ją wygodnie przeglądać na każdym urządzeniu. Wyszukiwarka graficzna jest zintegrowana z Deweloper System. Dane o dostępnych mieszkaniach pobierane są automatycznie. Kliknięcie w przycisk „Zapytaj o mieszkanie” przenosi użytkownika bezpośrednio do formularza kontaktowego, w którym uzupełniony został symbol mieszkania. Drobiazg, zdecydowanie poprawiający user friendly. Alternatywnie można skorzystać z wyszukiwarki tabelarycznej na osobnej podstronie. Pokazanie liczby aktualnie wolnych mieszkań na kondygnacji to kolejny ukłon w stronę użytkownika.

Efekty

Po uruchomieniu strony internetowej inwestycji Rubinova, za sprawą PRES odnotowaliśmy pozytywne reakcje użytkowników. Wiele osób skorzystało z wyszukiwarki graficznej, która umożliwia im łatwe i szybkie znalezienie informacji o mieszkaniach i ich lokalizacji. Zintegrowanie wyszukiwarki z Deweloper Systemem pozwala na automatyczne pobieranie aktualnych danych i informacji o mieszkaniach.

Klienci chwalą także łatwość korzystania ze strony i jej responsywność, co pozwala im na wygodne i szybkie przeglądanie informacji na różnych urządzeniach. Formularz kontaktowy jest łatwy w użyciu i pozwala im na szybką i bezpośrednią komunikację z deweloperem.

Wiele osób wyraża zainteresowanie zakupem mieszkań w inwestycji Rubinova. Świadczy to o sukcesie naszej pracy i skuteczności naszej strony internetowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy i gotowi na następne wyzwania 🙂

Następne studium przypadku
Staszica 9 Apartamenty
Miejsce na wskroś wyjątkowe
Kompleksowa obsługa reklamowa inwestycji deweloperskiej