Post Image

Tworzenie strony internetowej dla dewelopera to nie lada wyzwanie. Wymaga ona zastosowania specjalnych rozwiązań, które pozwolą na skuteczne przyciągnięcie klientów i zwiększenie sprzedaży mieszkań. W dzisiejszych czasach, kiedy większość osób poszukuje ofert nieruchomości w internecie, nieodzownym elementem sukcesu dewelopera jest posiadanie funkcjonalnej i estetycznej strony internetowej.

W naszej agencji reklamowej specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych dla deweloperów. Dzięki naszemu doświadczeniu i wysokiej jakości prac graficznych, jesteśmy w stanie stworzyć strony, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów i skłonią ich do zapoznania się z ofertą dewelopera. Nasze rozwiązania są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów i pozwala im na efektywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż mieszkań.

Jednym z najważniejszych elementów strony internetowej dla dewelopera jest prowadzenie użytkownika za rękę.

Oznacza to, że użytkownik powinien mieć łatwy dostęp do informacji, które go interesują, a proces poszukiwania wymarzonego mieszkania powinien być dla niego jak najbardziej intuicyjny. W naszej agencji reklamowej stawiamy na rozwiązania, które pozwolą na skuteczne prowadzenie użytkownika za rękę i ułatwią mu proces poszukiwania wymarzonego mieszkania.

Jednym z takich rozwiązań jest sekcja wyboru wizualnego mieszkań. Dzięki niej użytkownik może w łatwy sposób wybrać interesujący go rodzaj mieszkania, a następnie zapoznać się z jego wirtualną wizualizacją. W przypadku wyboru konkretnego mieszkania, strona automatycznie przewija ekran do sekcji formularza, a możliwe jego części są uzupełniane automatycznie. Dzięki temu użytkownik może szybko i łatwo wysłać zapytanie o mieszkanie, co zwiększa szanse na zainteresowanie go ofertą dewelopera.

Jednak nie tylko technologia jest ważna w projektowaniu stron internetowych dla deweloperów.

Równie ważny jest design, który powinien być dopasowany do Twojej branży oraz przyciągać potencjalnych klientów.

Nasz zespół grafików posiada duże doświadczenie w projektowaniu stron internetowych dla deweloperów, co pozwala nam stworzyć dla Ciebie unikalną i atrakcyjną wizualnie stronę internetową. Oferujemy także stworzenie identyfikacji wizualnej Twojej inwestycji oraz wizualizacje obiektów, które pozwolą na lepsze przedstawienie potencjalnym klientom Twoich inwestycji.

Zadbaj o atrakcyjne i wciągające teksty

Oprócz tego, nasi copywriterzy są w stanie napisać dla Ciebie ciekawe i angażujące treści, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Nasze teksty są atrakcyjne dla czytelników, jednocześnie zawierając wiele ważnych informacji na temat Twoich inwestycji. Dzięki temu, Twoja strona internetowa będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również bogata w wysokiej jakości treści, co pozytywnie wpłynie na ciepłe postrzeganie inwestycji przez potencjalnego klienta. Przykładem strony, do której treści były komponowane u nas są Staszica 9 Apartamenty.

Zadbaj o atrakcyjne i wciągające teksty

Połącz stronę internetową z systemem deweloperskim lub postaw na prosty moduł do zarządzania rezerwacjami

Oferujemy integrację stron internetowych z Deweloper System. Dzięki temu deweloper może łatwo i szybko zarządzać procesem sprzedaży oraz dokumentacją. Wdrożyliśmy dwa rodzaje wyszukiwarek na stronach Lem-Bud. Całość komunikuje się z systemem przez API.

Opcjonalnie, oferujemy stworzenie dedykowanego modułu na zapleczu strony. Dzięki temu modułowi, będziesz mógł łatwo i szybko dodawać, usuwać oraz modyfikować oferty sprzedaży.

Podsumowując, projektowanie stron internetowych dla deweloperów to dla naszej agencji reklamowej specjalność. Dzięki naszemu doświadczeniu, umiejętnościom i nowoczesnym narzędziom, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie unikalną i funkcjonalną stronę internetową, która przyciągnie uwagę potencjalnych klientów oraz ułatwi Ci zarządzanie procesem sprzedaży i dokumentacją. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, włączając w to projektowanie identyfikacji wizualnej, wizualizacji obiektów, materiałów drukowanych i oczywiście strony internetowej

Następny wpis
Komunikacja marki